Napisane przez 2:02 pm Biznes, Ważne w mieście

Zabrze dobre dla biznesu – przekonuje prezydent Mańka-Szulik

KINGSPAN Zabrze

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik często angażuje się i zabiera głos w przedsiębiorczej sferze miasta. Często możemy usłyszeć w wywiadach zapewniania o tym jak dobrze wiedzie się lokalnym przedsiębiorcom oraz inwestorom, którzy inwestują w Zabrzu.

Na oficjalnym profilu Facebook Pani Prezydent możemy przeczytać:

❤️?? Zabrze postrzegane jest jako dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Spotkałam się dziś z przedstawicielami kierownictwa LOGSTOR International Sp. z o.o., będącej częścią grupy KINGSPAN. Rozmawialiśmy o znaczeniu dobrej współpracy przedsiębiorców z samorządem, która pozwala na pozyskiwanie inwestorów, tworzenie nowych miejsc pracy, a w konsekwencji również rozwój miasta?
Grupa KINGSPAN jest wiodącym w skali globalnej producentem systemów dla energetyki cieplnej ⚡️ Wprowadza również liczne innowacje, które usprawniają funkcjonowanie tej części sektora energetycznego. Nowoczesne przedsiębiorstwo funkcjonujące w Miasto Zabrze przyczynia się też do zwiększenia skuteczności działań proekologicznych ? W całej Polsce grupa posiada 4️⃣ zakłady produkcyjne. Największy z nich wraz z siedzibą zarządu znajduje się właśnie w Zabrzu.

zdjęcie oraz cytowany fragment pochodzi ze strony facebook.com/MalgorzataMankaSzulik

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Zamknij