Napisane przez 8:42 pm Gliwice • One Comment

Knurów: Starsza kobieta potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych zginęła

W tragicznej scenerii Knurowa, na ulicy 1-go Maja, wczesnym rankiem, rozegrało się nieszczęśliwe zdarzenie. Przejście dla pieszych, oznakowane jak należy, stało się miejscem potrącenia. W dramatycznych okolicznościach 83-letnia kobieta, przekraczając je, padła ofiarą 20-letniego kierowcy samochodu dostawczego. Spleciona w tragicznym tańcu śmierci, starsza pani opuściła ten świat z powodu poniesionych obrażeń.

Na miejsce tragedii jak błyskawica spłynęły służby ratunkowe. Wysłano helikopter z załogą LPR, a jednak, niestety, nawet ich starania nie były w stanie ocalić żywota mieszkanka  Knurowa. Wobec tej tragicznej rzeczywistości, policyjni funkcjonariusze, prokurator oraz biegły rozpoczęli dogłębne badania w miejscu wypadku, a także gruntowną analizę pojazdu, który brał udział w tym smutnym zdarzeniu.

Młody kierowca, mający zaledwie 20 lat, w chwili wypadku okazał się trzeźwy. Jednakże, z uwagi na okoliczności, od niego pobrano krew w celu przeprowadzenia badań w kierunku wykrycia innych, nielegalnych substancji. Funkcjonariusze zdecydowali o czasowym cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem. Przyczyny oraz szczegółowe okoliczności tej tragicznej katastrofy zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego śledztwa, które na pewno rzuci nowe światło na tę bolesną sprawę.

źródło: Policja Śląsk

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Zamknij