Napisane przez 11:00 pm Ważne w mieście

Policja szuka sprawcy kradzieży perfum w Zabrzu

W sprawie kradzieży perfum, jaka miała miejsce w dniu 11 stycznia 2023 roku w sklepie przy ulicy 3-go Maja w Zabrzu, prowadzone jest postępowanie przez policjantów z Komisariatu I. Ich celem jest ustalenie tożsamości mężczyzny, którego wizerunek został uchwycony na zdjęciu.

Jeśli udało się Państwu zidentyfikować mężczyznę na zdjęciu, prosimy o niezwłoczny kontakt z policją poprzez numer telefonu 47 8543 510, 47 8543 511 lub bezpośrednio z najbliższą jednostką policji za pomocą numeru alarmowego 112. Policja zapewnia i gwarantuje anonimowość.

źródło: Policja Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Dodane przez Mikołaj Czarnecki

Doświadczony dziennikarz portalu Nowiny Zabrzańskie. Specjalizuje się w tematyce lokalnej Zabrza i regionu Górnego Śląska. Pasjonat spraw społecznych, kulturalnych i historycznych miasta.

Zamknij