Napisane przez 8:02 pm Ważne w mieście

Poszukiwania nieletniego: Oskar Pułtoranos – lat 14

Referat ds. Przestępczości Nieletnich w Komendzie Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzi pilne poszukiwania nieletniego Osakara Pułtoranos. 02 lutego 2023 roku około godziny 10:00, nieletni samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania w Zabrzu przy ul. Krakowskiej i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Tego typu sytuacje są poważne i wymagają szybkiej reakcji ze strony policji. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca przebywania nieletniego, są proszone o natychmiastowy kontakt z zabrzańską policją, pod numerem telefonu 47 8543 200, lub z najbliższą jednostką policji i pod numerem 112.

Każda informacja może być kluczowa i pomóc w szybkim odnalezieniu nieletniego Osakara PUŁTORANOSA.

źródło: Policja Zabrze

Visited 4 times, 1 visit(s) today

Dodane przez Mikołaj Czarnecki

Doświadczony dziennikarz portalu Nowiny Zabrzańskie. Specjalizuje się w tematyce lokalnej Zabrza i regionu Górnego Śląska. Pasjonat spraw społecznych, kulturalnych i historycznych miasta.

Zamknij