Napisane przez 8:50 pm Ważne w mieście

Prośba o pomoc w identyfikacji sprawców rozboju na ulicy Niedziałkowskiego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy w ostatnim czasie zajmują się sprawą rozboju, który miał miejsce w nocy z 14 na 15 marca bieżącego roku na ulicy Niedziałkowskiego. Śledczy podejmują wszelkie możliwe działania, aby ustalić tożsamość sprawcy przestępstwa.

W celu ustalenia tożsamości mężczyzny policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą rozpoznać sprawcę na nagraniu z kamery monitoringu, aby niezwłocznie skontaktowały się z komendą policji pod numerem telefonu 47 8543 200 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Funkcjonariusze gwarantują pełną anonimowość każdej osobie, która zgłosi cenną informację w tej sprawie.

Zbieranie wszelkich informacji i materiałów dowodowych jest kluczowe w postępowaniu w sprawach kryminalnych. Każda informacja może okazać się istotna w procesie identyfikacji i zatrzymania sprawcy przestępstwa. Dlatego też, każda osoba, która ma choćby najmniejsze podejrzenia w tej sprawie, powinna niezwłocznie skontaktować się z policją.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij