Napisane przez 11:57 am Rozrywka, Sport, Ważne w mieście

Rajd rowerowy z Aktywnym Zabrzem: Zakończenie wakacji w Maciejowie

Zakończenie wakacji w wielkim stylu! Miłośnicy dwóch kółek, zwróćcie uwagę. Stowarzyszenie Aktywne Zabrze ma dla Was coś wyjątkowego.

Już 3 września o godzinie 9.00, tereny boiska Orlik w Maciejowie zamienią się w startową arenę rodzinnej eskapady rowerowej. To nie tylko doskonała okazja do przeżycia sportowych emocji, ale i sposobność, by odkrywać malownicze zakątki naszej ojczyzny z zupełnie innej perspektywy. Dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwy dreszcz adrenaliny podczas jazdy poza asfaltem, przygotowana została trasa o charakterze mtb/gravel. Mierząca około 35 km ścieżka zabierze uczestników przez leśne ścieżki, kręte drogi polne z nierównościami i kamienistymi podłożami, a także krótkie odcinki asfaltowe. Szczegóły trasy dostępne są [TUTAJ]. Ze względu na specyfikę trasy, rajd jest polecany dla dzieci od 7 roku życia w górę.

Miejsca są ograniczone, a zainteresowanie – ogromne. Dlatego warto zarezerwować swoje miejsce wcześniej. Zgłoszenia oraz wszelkie informacje odnośnie rajdu można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora – www.aktywnezabrze.inkontrahent.pl.

Nie czekajcie, aż miejsca się skończą. Dołączcie do przygody i sprawdźcie, jakie uroki kryją nasze rodzime tereny.

źródło: UM ZABRZE

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij