Napisane przez 9:36 pm Ciekawostki

Siłownia Just Gym Zabrze – Platan

Just Gym w Zabrzu, zlokalizowane w centrum handlowym Platan, to miejsce, gdzie można poczuć siłę i witalność. Siłownia oferuje szeroki wybór nowoczesnych i wysokiej jakości urządzeń fitness, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele treningowe. W Just Gym możesz ćwiczyć na sprzęcie Cardio, jak bieżnie, rowery, orbitreki i wiele więcej, aby poprawić swoją wydolność i zdrowie serca. W siłowni znajduje się także strefa do ćwiczeń siłowych, wyposażona w sztangi, hantle i maszyny, aby pomóc Ci wzmocnić i ujędrnić swoje ciało.

Co więcej, Just Gym w Zabrzu oferuje również szereg zajęć grupowych, takich jak zumba, jogę, pilates i wiele innych, aby pomóc Ci utrzymać motywację i zwiększyć swoje doświadczenie treningowe. W siłowni znajduje się również sauna, aby pomóc Ci zrelaksować się po intensywnym treningu.

Adres siłowni JUST GYM Zabrze

plac Teatralny 12,
41-800 Zabrze
(Centrum Handlowe Platan w Zabrzu)

Telefon kontaktowy i e-mail do siłowni JUST GYM Zabrze:

Telefon: 881 660 380
E-mail: zabrze.teatralny@justgym.pl

JUST GYM Zabrze – godziny otwarcia

Czynne całą dobę

Godziny pracy managerów:

Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00
Sobota – Niedziela: 8:00 – 20:00

Czy Just GYM Akceptuję Multisport?

W klubach Just GYM honorowane są karty Medicover Sport oraz FitSport, FitProfit i PZU Sport. Posiadacze kart sportowych mogą korzystać z klubu w godzinach pracy managerów. W Zabrzu są honorowane karty Multisport Plus oraz Multisport Senior, aczkolwiek warto dowiedzieć się czy aktualnie sytuacja nie wygląda inaczej i zwykłe karty Multisport (nie Plus lub Senior) także są honorowane.

Więcej o Just GYM Zabrze:

Just Gym w Zabrzu to miejsce, gdzie można połączyć przyjemne z pożytecznym. W siłowni znajduje się także sklep z odżywkami i suplementami diety, aby pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów treningowych. Pracownicy Just Gym są wykształceni i doświadczeni, aby pomóc Ci w każdej chwili i dostarczyć Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Odwiedź Just Gym w Zabrzu w centrum handlowym Platan i poczuj siłę i witalność, której potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele treningowe.

Zobacz inne siłownie w Zabrzu.

Visited 39 times, 1 visit(s) today
Zamknij