Napisane przez 7:38 pm Ważne w mieście

Tragiczny wypadek na ulicy Moniuszki

wypadek na ulicy Moniuszki Zabrze

W sobotę rano na ulicy Moniuszki na skrzyżowaniu z Aleją Szczęście Ludwika wydarzył się wypadek drogowy. W wyniku wypadku na miejscu zginął 29-letni kierowca, a dwóch pasażerów trafiło do szpitali. Postępowanie w sprawie trwa, a policjanci nawołują do rozsądnego zachowania i przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Do wypadku samochodowego doszło w sobotę o 4:30 w pobliżu skrzyżowania ul. Moniuszki i Alei Szczęście Ludwika. Raport policyjny mówi, że kierowca samochodu Renault stracił kontrolę nad pojazdem na zakręcie drogi i uderzył w betonową ścianę. Kierowca, 29 lat, jechał z ulicy Mikulczyckiej. Kierowca zginął na miejscu. Dwóch pasażerów, którzy brali udział w wypadku, przewieziono do szpitali w Gliwicach i Zabrzu. Są w poważnym stanie.
Policjanci przeprowadzali w miejscu zdarzenia swoje obowiązki pod nadzorem Prokuratora Okręgowego. Pewne działania w tej sprawie są w toku i zostaną ogłoszone kolejne komunikaty policji. Prosimy przestrzegać przepisów ruchu drogowego i kierować się zdrowym rozsądkiem podczas jazdy.

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Zamknij