Wakacyjna Trasa Dwójki Zabrze 2022 – gdzie, kto wystąpi, bilety

wakacyjna trasa dwójki zabrze

Już w najbliższą niedzielę 21.08.2022 o godzinie 20:00 rusza Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Zabrzu. Nie martwcie się o bilety, wstęp jest wolny!

Koncert dwójki w Zabrzu odbędzie się hasłem „Niech żyje biesiada!”. Rozpoczyna się o godzinie 20:00 i będzie transmitowany również w telewizji na kanale TVP2 oraz TVP Polonia. Wakacyjna Trasa Dwójki to seria plenerowych koncertów organizowanych w różnych miejscach Polski. Dotychczas koncerty odbyły się w takich miastach jak Wilno, Augustynów, Włocławek, Stalowa Wola, Łomża, Stężyca, Elbląg. Teraz czas na Zabrze!

Gdzie odbędzie się koncert Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu

Koncert odbędzie się w parku im. Jana Pawła II w Zabrzu, na osiedlu Kopernika, a dokładniej przy obiekcie Aquarius Kopernik. Adres: aleja Korfantego 18, 41-840 Zabrze.

Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu – kto wystąpi

Na scenie pojawi się ogromny przekrój artystów. Wystąpią gwiazdy disco-polo, ikony polskiego popu i nie tylko. Poniżej wszyscy wykonawcy, których usłyszymy na żywo:

 • Boys
 • Maryla Rodowicz
 • Power Play
 • Dagmara Bryzek
 • Mig
 • Stefano Terazzino
 • Andrzej Rybiński
 • Mike & Laurent
 • Janek Traczyk
 • Damian Holecki
 • Ryszard Makowski
 • Bożena i Mirosław Szołtysek

Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu – bilety i wejściówki

Na koncert nie są wymagane bilety, ani wejściówki. Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu jest zupełnie darmowym wydarzeniem

Warto dodatkowo zapoznać się z materiałem przygotowanym przez Telewizję Zabrze, w którym wypowiada się Wiesław Śmietana, obecny dyrektor Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Jak podkreśla nie jest pierwsza tego typu impreza w Zabrzu ponieważ w 2007 roku, dokładnie w tym samym miejscu odbył się koncert „Hitów Na Czasie”, a w 2014 „Lato ZET i Dwójki”. W 2007 roku na wspomnianej wyżej imprezie było ponad 110 000. Czy w tym roku pobijemy ten rekord?

Jak relacjonuje prezydent Zabrza – Małgorzata Mańka-Szulik, przygotowania idą pełną parą, a scena jest już niemal gotowa na przyjęcie gwiazd.
scena wakacyjna trasa dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki w Zabrzu – gdzie zaparkować

Na to pytanie odpowiedź przygotowała już zabrzańska policja. Cytując informację ze strony:

Koncert odbędzie się na osiedlu Kopernika przy Zabrzańskim Kompleksie Rekreacji – Aquarius Kopernik. Dla wszystkich zmotoryzowanych wyznaczone zostały miejsca parkingowe, gdzie można pozostawić swoje samochody.

Miejsca postoju zostały wyznaczone na parkingu Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji – Aquarius Kopernik, przy Kościele pw. Św. Wojciecha oraz obok skateparku przy ul. Heweliusza.

Poniżej udostępniamy gdzie znajdują się wskazane powyżej parkingi:
parking wakacyjna trasa dwojki zabrze

4 thoughts on “Wakacyjna Trasa Dwójki Zabrze 2022 – gdzie, kto wystąpi, bilety

  1. Michał, cytując informację ze strony Policji w Zabrzu:
   „Koncert odbędzie się na osiedlu Kopernika przy Zabrzańskim Kompleksie Rekreacji – Aquarius Kopernik. Dla wszystkich zmotoryzowanych wyznaczone zostały miejsca parkingowe, gdzie można pozostawić swoje samochody. Miejsca postoju zostały wyznaczone na parkingu Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji – Aquarius Kopernik, przy Kościele pw. Św. Wojciecha oraz obok skateparku przy ul. Heweliusza.”

 1. Zaktualizowaliśmy wpis o informacje dotyczące tego gdzie można zaparkować udając się na Wakacyjną Trasę Dwójki w Zabrzu. Dodaliśmy także zdjęcie parkingów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka ręczna:Spotkanie na szczycie – Górnik Zabrze kontra Energa Wybrzeże Gdańsk

W nadchodzącą niedzielę, 8 października, miłośnicy piłki ręcznej będą świadkami emocjonującego starcia. W hali sportowej Pogoń, zlokalizowanej przy ulicy Wolności 406 w Zabrzu, drużyny Górnika Zabrze i Energii Wybrzeża Gdańsk zmierzą się w ramach rozgrywek PGNiG Superligi. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu, bilety są dostępne online na portalu […]

czytaj więcej

19-latek z Zabrza przekroczył znacznie prędkość

Młody kierowca w Zabrzu postanowił zignorować przepisy ruchu drogowego, przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o aż 50 km/h. Ten 19-latek musiał zapłacić za swoją brawurę wysokim mandatem oraz został pozbawiony prawa jazdy na trzy miesiące. Policjanci z Zabrza przypominają o konieczności przestrzegania przepisów i dostosowywania prędkości do panujących warunków. Podczas niedzielnej kontroli na ulicy […]

czytaj więcej

Kto kibicował podczas Wielkich Derbów Śląska? Zaskakujące statystyki z Areny Zabrze!

Ostatnie Wielkie Derby Śląska, które odbyły się w piątek, przyciągnęły pełen stadion kibiców na Arenie Zabrze imienia Ernesta Pohla. Łącznie zgromadziło się tam 22 508 entuzjastów futbolu. W tym artykule postaram się przybliżyć kilka interesujących faktów i danych dotyczących tych, którzy zdecydowali się wspierać swoje drużyny na żywo. Podział według płci i wieku: Z całej […]

czytaj więcej