Napisane przez 9:10 pm Ważne w mieście

Zabrzańska policja zatrzymuje 6 poszukiwanych, w tym osoby z nakazem odbycia kary

Zespół policjantów z Zabrza codziennie pełni swoje obowiązki z dużą starannością i skrupulatnością, szczególnie w kwestii kontroli tożsamości osób, z którymi mają styczność. Dodatkowo, policjanci ci stale podejmują działania zmierzające do schwytania poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, wśród których przeważają osoby skazane prawomocnym wyrokiem na kary pozbawienia wolności. Niestety, wielu z nich nie zgłasza się do zakładów karnych i próbuje ukryć się przed odpowiedzialnością za swoje przestępstwa.

W przypadku otrzymania listu gończego lub nakazu odbycia kary, policjanci rozpoczynają intensywne działania zmierzające do ustalenia miejsca pobytu i aresztowania poszukiwanego. Choć czasami zdarza się, że poszukiwania trwają tylko kilka godzin, to w wielu przypadkach potrafią one trwać nawet kilka lat. Osoby te wykorzystują różne sposoby, by ukryć swoje położenie, często opuszczając kraj na długi czas i otrzymując wsparcie od swoich najbliższych i znajomych.

Jednak, tylko w ciągu ostatnich 24 godzin, policjanci ze Zabrza przeprowadzili wzmożone działania, które doprowadziły do zatrzymania 6 poszukiwanych. Warto również dodać, że każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanych, może je anonimowo przekazać za pomocą specjalnej strony internetowej poszukiwani.policja.pl.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij