Napisane przez 11:28 pm Ciekawostki

„Zielona Dolina” w Zabrzu rozwija się: trzeci etap budowy ruszył

W Zabrzu, przy ulicy Bażantów 3, miało miejsce ważne wydarzenie związane z rozwojem osiedla „Zielona Dolina”. W symboliczny sposób, poprzez wmurowanie kamienia węgielnego, rozpoczęto trzeci etap budowy tego nowoczesnego osiedla, które od 2020 roku dynamicznie rozwija się w sercu miasta. W najnowszym etapie projektu przewidziano realizację kolejnych czterech budynków mieszkalnych.

W uroczystości wzięli udział znaczący przedstawiciele miasta, w tym prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, oraz reprezentanci inwestora, spółki TDJ Estate. Osiedle „Zielona Dolina”, położone przy ulicach Bocianów i Bażantów, już teraz składa się z ośmiu budynków. W pierwszym etapie powstały cztery czterokondygnacyjne bloki z łącznie 104 mieszkaniami, a drugi etap, zakończony w czerwcu bieżącego roku, dostarczył kolejne 124 mieszkania.

Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, podkreśliła, że projekt „Zielona Dolina” doskonale wykorzystuje atuty lokalizacji, oferując mieszkania spełniające wymagania współczesnych nabywców. Podkreśliła również, że działania spółki TDJ Estate są w pełnej zgodności z wizją rozwoju urbanistycznego Zabrza, tworząc osiedle, które stawia na komfort i jakość życia mieszkańców, jednocześnie kreując wizerunek Zabrza jako miejsca przyjaznego i godnego życiowych planów.

Projekt „Zielona Dolina” jest przykładem, jak nowoczesne osiedle mieszkaniowe może harmonijnie współgrać z urbanistycznym krajobrazem miasta, oferując mieszkańcom nie tylko komfortowe warunki życia, ale również przyczyniając się do rozwoju i poprawy jakości życia w Zabrzu.

Visited 57 times, 1 visit(s) today
Zamknij