Napisane przez 11:00 pm Ważne w mieście

47-latek z Zabrza zatrzymany za handel i posiadanie narkotyków

narkotyki diler zabrze

Funkcjonariusze policyjni z Zabrza aresztowali mężczyznę, który jest podejrzewany o popełnienie przestępstw związanych z narkotykami. 47-latek handlował narkotykami w swoim miejscu zamieszkania i posiadał znaczne ilości tych substancji. Zatrzymany usłyszał już zarzuty dotyczące handlu i posiadania dużych ilości narkotyków. Sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy w stosunku do podejrzanego. Mężczyzna może zostać skazany nawet na 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Zabrza przeprowadzili udane śledztwo, którego celem było wytypowanie i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o handel i posiadanie narkotyków. W ubiegłym tygodniu, 47-latek został złapany na gorącym uczynku, gdy policjanci przeszukali jego mieszkanie i zabezpieczyli ponad pół kilograma różnych środków odurzających. Zatrzymany usłyszał już zarzuty dotyczące handlu i posiadania dużych ilości narkotyków.

W celu zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator złożył wniosek do Sądu Rejonowego w Zabrzu o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Sąd zgodził się z tą propozycją i zastosował areszt dla 47-latka na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Zabrze

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Zamknij