Napisane przez 10:00 pm Ciekawostki

4F Zabrze

4f zabrze

Marka 4F to symbol połączenia pasji do sportu z nowoczesnym designem. Jej obecność w Zabrzu to dowód na to, że polska marka odzieżowa jest gotowa do dalszego podboju rynków, nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. Jedno jest pewne – historia 4F to historia sukcesu, który trwa.

W Zabrzu, w sercu śląskiego rynku, istnieją dwa sklepy 4F: jeden w centrum handlowym M1, a drugi w centrum handlowym Platan.

4F Zabrze M1

adres: Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1, 41-800 Zabrze

telefon: 727 021 567

4F Zabrze Platan

adres: plac Teatralny 12, 41-800 Zabrze

telefon: 32 271 24 25

Więcej informacji o firmie 4F, która jest dostępna także w Zabrzu

OTCF S.A., stojąca za marką 4F, jest polską firmą, której historia rozpoczęła się w 1995 roku z inicjatywy Igora Klai. Co rozpoczęło się od pasji do sportu, przerodziło się w globalną markę, obecną w 44 krajach, od Kataru po Australię. Dziś 4F to nie tylko wysokiej klasy odzież codzienna i sportowa, ale także akcesoria, obuwie oraz suplementy diety.

Wiodącą marką w portfolio OTCF jest właśnie 4F, znana i ceniona zarówno w Polsce, jak i na świecie. Ale sukces tej marki nie przyszedł nagle. Na początku swojej działalności, firma koncentrowała się na dystrybucji akcesoriów i prostych ubrań sportowych. W 2003 roku otworzyły się pierwsze sklepy własne pod marką 4Fun, która w ciągu kilku lat ewoluowała, by w 2010 roku przyjąć ostatecznie nazwę 4F.

Nie tylko odzież, ale cała gama produktów

W portfolio OTCF, oprócz marki 4F, znajdują się również: 4F Junior, Outhorn, a także multibrandowy sklep sportowy SportStyleStory.com. Różnorodność marki nie kończy się jednak na odzieży. Firma rozwija też linię żywności funkcjonalnej 4F Fuel oraz posiada własną restaurację 4F Spot w Warszawie. Co więcej, OTCF jest wyłącznym dystrybutorem marki Under Armour na polskim rynku.

Zaangażowanie w sport

To, co wyróżnia 4F na tle konkurencji, to jej zaangażowanie w świat sportu. Od 2008 roku marka współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a stroje tej marki nosili sportowcy podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022 i Tokio 2020. Co więcej, 4F jest partnerem odzieżowym aż ośmiu europejskich komitetów olimpijskich.

Ambasadorami marki są znane twarze ze świata sportu, takie jak Robert i Anna Lewandowscy. Niedawno 4F zaprezentowała kolekcję sygnowaną przez Roberta Lewandowskiego, zawierającą wysokiej klasy akcesoria sportowe, od czapek z daszkiem po skarpety treningowe.

Visited 57 times, 1 visit(s) today
Zamknij