Napisane przez 12:51 pm Rozrywka, Ważne w mieście

CARBON Silesia Festival: Elektronika w Postindustrialnej Przestrzeni – 23-24 czerwca!

CARBON Silesia Festival Zabrze

CARBON Silesia Festival Zabrze

Wyjątkowa okazja nadeszła wraz z czerwcem, otwierając drzwi do sezonu letnich festiwali. Po dwóch udanych edycjach, przyszedł czas na kolejną, niezwykłą odsłonę CARBON Silesia Festivalu. W dniach 23 i 24 czerwca miłośnicy muzyki elektronicznej ponownie spotkają się w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu, jedynym miejscu w Polsce, gdzie elektronika brzmi tak doskonale w postindustrialnej atmosferze starej kopalni.

CARBON Silesia Festival oferuje bogaty program, który przygotuje nas na muzyczną podróż pełną wakacyjnych przygód. Tym razem do Zabrza przybędą artyści z Brazylii, Włoch, Izraela, Niemiec i Anglii, reprezentujący czołówkę światowej sceny elektronicznej.

To wydarzenie nie jest tylko świętem muzyki house. Na festiwalu znajdą się również fani drum’n’bassu i mocniejszych brzmień. Co jeszcze czeka na uczestników CARBON Silesia Festival? Trzy różnorodne sceny, przemyślana scenografia zapierająca dech w piersiach, oparta na unikalnej przestrzeni kopalni, strefa food market, która zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia, strefy chill oraz wiele innych dodatkowych atrakcji i niespodzianek, które urozmaicą czas spędzony podczas festiwalu w Zabrzu.

CARBON Silesia Festival to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które już po raz drugi w czerwcu zachwyci najbardziej wybrednych fanów muzyki tanecznej. Przez dwie niesamowite noce, w niezwykłej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza, będziemy mogli bawić się przy najlepszych produkcjach polskiej i światowej elektroniki. 40 artystów, trzy sceny, strefa chill i food market pozwolą na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zanurzyć w prawdziwej kopalni dźwięków i pozytywnych doznań.

W festiwalowym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Na głównej scenie wystąpi austriacka grupa HVOB w pełnym koncertowym składzie. Inną gwiazdą będzie niemiecki DJ i producent Boys Noize, zdobywca nagrody Grammy, cieszący się uznaniem zarówno wśród fanów undergroundu, jak i szerokiej publiczności.

Do tańca porwie nas niezawodny Erol Alkan, producent i DJ z Londynu. Następnie na scenie pojawi się gwiazda wytwórni Phantasy Sound, Brazylijka Terr. Występ Lindstrøma – norweskiego artysty, który zagra na żywo na swoich analogowych syntezatorach. Nie zabraknie także występu HOSH-a, niemieckiej gwiazdy wytwórni Diynamic i współautora wielkiego przeboju „Midnight (The Hanging Tree)”. Z ciepłego Tel Awiwu przybędzie również najbardziej znana izraelska grupa – duet Red Axes, a miłośnicy melodic house i techno będą zachwyceni występem włoskiego artysty, Undercatta. Natomiast Johannes Albert, producent i DJ z Berlina, zaprezentuje swoje eklektyczne i wszechstronne brzmienia.

Dla fanów drum and bassu przygotowano kolejną atrakcję – występ angielskiego producenta i DJ-a, Breaka, który podczas swojego show będzie wspierany przez MC Rage’a. Dużym wydarzeniem będzie również występ DRS-a, który wystąpi razem z DJ-em DOGGEREM. Na festiwalu nie może zabraknąć mieszkańca Berlina, Michala Zietary, który zaprezentuje swoje umiejętności miksowania płyt. Na polskiej scenie festiwalu wystąpią również utalentowani artyści, takie jak RYSY, Kamp!, Bokka, Niemoc oraz czołowi polscy DJ-e.

Obecnie w sprzedaży dostępna jest ostatnia pula biletów „LAST CALL”.

Organizatorem CARBON Silesia Festival jest agencja GoFest, która odpowiada również za największy zimowy festiwal – SnowFest. Dzięki temu możemy być pewni, że jakość i rozrywka będą na najwyższym poziomie.

Podczas festiwalu, oprócz muzycznych doznań, uczestników czekają liczne atrakcje, takie jak strefa food market, strefa chill, art zone, impreza dzienna oraz możliwość zwiedzania wybranych przestrzeni kopalni.

CARBON Silesia Festival to nie tylko wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ale także okazja do spotkania się z innymi pasjonatami muzyki elektronicznej, dzielenia się doświadczeniami i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Festiwalowa atmosfera wypełniona dźwiękami, światłem i pozytywną energią sprawi, że każdy będzie mógł na chwilę oderwać się od codzienności i zanurzyć się w magicznym świecie muzyki.

źródło: UM Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij