Napisane przez 1:27 pm Gliwice

Gliwice: Festiwalowa Ekstaza: Show Off Fest powraca z muzyką i kreatywnością!

show off festiwal gliwice 2023

Zakończenie wakacji w Gliwicach zapowiada się spektakularnie! Już niebawem będziemy mogli cieszyć się świetną muzyką, obecnością znanych artystów oraz festiwalowym klimatem, który dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Całe wydarzenie okraszone będzie atmosferą radości i doskonałej zabawy, idealnie pasującej do zakończenia letniego sezonu. Oto niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się 2 września przy gliwickiej Cechowni – z pewnością nie można tego przegapić! A co najlepsze, wstęp jest całkowicie darmowy.

Show Off Fest, debiutujący z ogromnym sukcesem w zeszłym roku, wraca teraz z jeszcze większą energią. To wyjątkowa okazja, aby pożegnać lato w towarzystwie ulubionych artystów oraz przy akompaniamencie ich niepowtarzalnych utworów. Wielu artystów już potwierdziło swoją obecność na tegorocznej edycji, a ich twórczość, pełna oryginalnych i wartościowych tekstów, zdobywa serca fanów z albumu na album. To nie tylko koncerty, to prawdziwa uczta dla duszy.

Ale to nie wszystko! Oprócz świetnej muzyki, Show Off Fest przygotowuje również wyjątkową przestrzeń kreatywną, znaną jako SocialZone. To miejsce, gdzie fantazja zostanie uwolniona, kreatywność ożyje, a relaks i dobra zabawa będą na porządku dziennym. Wyobraź sobie kolorową przestrzeń pełną możliwości – od relaksu w ChillZone, przez rozkoszowanie się kulinarnymi specjałami w GastroZone, aż po tworzenie festiwalowych kreacji w ArtZone. Przygotowane zostaną interaktywne strefy, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

W szczególności przestrzeń DAJSE w ArtZone pozwoli ci przekształcić się w prawdziwą ikonę festiwalową. Dzięki brokatowi, farbom i diamencikom, tworzenie niezapomnianego festiwalowego looku stanie się dziecinnie proste. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowane ścianki instabox pozwolą uchwycić te chwile na zawsze w postaci kreatywnych fotografii i filmów, gotowych do podzielenia się nimi na mediach społecznościowych.

O godzinie 18:00 rozpocznie się ta wyjątkowa przygoda w SocialZone, by po chwili przenieść się na główną scenę. O godzinie 19:00 zaplanowano wielki start koncertów, które przeniosą nas w muzyczne uniesienia. Na scenie Show Off Fest pojawią się znakomici artyści, którzy dostarczą niezapomnianych emocji. Nanga, Dziwna Wiosna, RAT KRU, Fisz Emade Tworzywo oraz PROJEKT 01 – to tylko niektóre z gwiazd, które zabiorą nas w muzyczną podróż pełną energii i pasji.

Organizatorem tego niesamowitego wydarzenia jest Centrum Kultury Victoria, które zadbało o każdy szczegół, w tym dostępność dla osób z niepełnosprawnościami. Rampa, ułatwienia w poruszaniu się oraz dostępne toalety to tylko niektóre z udogodnień, które będą dostępne na terenie wydarzenia. Nie zabraknie również punktów medycznych oraz wsparcia wolontariuszy, którzy chętnie pomogą w razie potrzeby.

Dokładne informacje na temat wydarzenia, artyków biorących udział oraz atrakcji można znaleźć na oficjalnej stronie Centrum Kultury Victoria, a także w aplikacji [GAMA]. To wyjątkowa okazja, aby pożegnać lato w niezwykłym stylu, ciesząc się doskonałą muzyką i festiwalowym klimatem. Zapiszcie sobie datę – 2 września przy gliwickiej Cechowni!

źródło: UM Gliwice

Visited 3 times, 1 visit(s) today
Zamknij