Napisane przez 10:52 pm Biznes

Pyszne.pl uruchamia w Zabrzu usługę logistyczną. Zatrudnienie znajdzie od 20 do 35 osób

pyszne pl zabrze
pyszne pl zabrze
Lider rynku zamówień jedzenia online, Pyszne.pl, uruchamia w Zabrzu własną usługę logistyczną. Serwis planuje zatrudnić w mieście od 20 do 35 osób, które zajmą się dostarczaniem jedzenia dla lokalnych restauracji. Dzięki nowej usłudze możliwe jest zamówienie jedzenia z dostawą Pyszne.pl z restauracji, które wcześniej nie były dostępne w serwisie lub nie oferowały takiej możliwości bądź realizowały dostawy wyłącznie we własnym zakresie.

Usługa logistyczna Pyszne.pl dociera do Zabrza

Lider branży dostaw jedzenia online w ramach współpracy z partnerami restauracyjnymi oferuje miejsce na platformie, dostęp do stale powiększającej się bazy klientów, a także wsparcie w codziennych działaniach operacyjnych. Dodatkową usługą jest możliwość dostarczania zamówień poprzez kurierów serwisu. Dotychczas korzystały z niej restauracje z kilkudziesięciu miast w kraju, a od teraz dostępna jest w czterech kolejnych lokalizacjach – w Zabrzu, Koszalinie, Stargardzie oraz Wałbrzychu.
Co istotne, uruchomienie usługi logistycznej serwisu oznacza powstanie w mieście nowych miejsc pracy. Serwis zatrudni w Zabrzu od 20 do 35 kurierów.
Nasz model współpracy z kurierami i kurierkami wyróżnia się na rynku dostaw jedzenia w Polsce. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, pozwalającą na elastyczny dobór godzin pracy, możliwość dopasowania pracy do innych zajęć lub studiów. Ponadto jako jedyni na rynku nie przenosimy na nich kosztów i ryzyk, m.in. proponując wszystkim stałą, gwarantowaną stawkę godzinową oraz bonusy i dodatki, a nie – co powszechne w branży – wynagrodzenie uzależnione wyłącznie od zrealizowanych zamówień. Wierzymy, że takie warunki dają kurierom i kurierkom większą pewność i przewidywalność zarobków, przy jednoczesnym zachowaniu oczekiwanej przez nich elastyczności – mówi Magda Stępniak, członek zarządu Takeaway Express, odpowiedzialna za logistykę dostaw w Polsce.
Co więcej, dzięki wprowadzeniu usługi logistycznej Pyszne.pl, mieszkańcy Zabrza zyskają dostęp do dostaw jedzenia z wielu restauracji, które dotychczas nie były dostępne w serwisie lub nie oferowały możliwości złożenia zamówienia z dowozem bądź realizowały dostawy we własnym zakresie. To między innymi czołowe marki gastronomiczne, takie jak McDonald’s czy KFC, ale też dobrze znane, lokalne restauracje, piekarnie i cukiernie czy sklepy.
Zamówienia z zabrzańskich lokali gastronomicznych opierać się w większości na dostawach samochodami. Dodatkowo, kurierzy i kurierki będą wspierani przez sprawdzony już model dostaw rowerowych i skuterowych na krótszych dystansach.
Usługa logistyczna Pyszne.pl cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Średni krajowy wynik ocen dostaw to 4,5/5, przy średnim czasie realizacji dowozów jedzenia przez Pyszne.pl nie przekraczającym obecnie 40 minut.
źródło: Materiał prasowy
Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij