Napisane przez 4:06 pm Ciekawostki

Samochody używane a niemiecka technologia. Czy warto wziąć używane BMW w leasing?

Niemiecka technologia motoryzacyjna posiada wybitną renomę właściwie od zawsze. Każdy, kto choć raz prowadził, wie, jak dobrze zachowują się na drodze auta marki BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen czy Opel. Ze względu na cenę, zdecydowana większość kierowców decyduje się jednak na samochody używane. Dowiedz się, czy warto wziąć w leasing BMW z drugiej ręki!

Skąd wzięła się popularność niemieckiej technologii?

Zacznijmy od tego, że pierwszym pojazdem spalinowym w historii był Patentwagen opatentowany w 1886 r. roku przez Carla Benza. Od tego momentu niemieccy technicy prześcigali się w wymyślaniu i konstruowania coraz lepszych pojazdów. Skutkiem tego jest utrzymujący się od lat prym niemieckiej motoryzacji na rynkach europejskich. Globalnie więcej aut produkują jedynie kraje Azji, których sprzedaż zasilana jest przez ich własne, ogromne rynki zbytu. Mimo tego, wielu miłośników motoryzacji dalej najwyżej ceni sobie niemieckie auta.

Używane BMW, Audi i Mercedes – poznaj zalety ekskluzywnych aut z drugiej ręki!

Bez wątpienia właśnie te trzy niemieckie marki stały się symbolem najwyższej jakości w swoim przedziale cenowym. Te samochody bardzo dobrze znoszą nawet dłuższy okres eksploatacji, dzięki czemu zasilają znaczną część rynku wtórnego. Na szczególną uwagę zasługują BMW używane, które obok Audi są najczęściej kupowanymi autami premium zza zachodniej granicy. Bawarski producent doskonali rzemiosło wytwarzania silników spalinowych od ponad 100 lat. Poznaj mocne strony używanych BMW!

Dlaczego warto zdecydować się na BMW z drugiej ręki?

Zacznijmy od tego, że nawet używane BMW to samochód z wyższej półki – zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Trzeba jednak zauważyć, że w tym przypadku każda wydana złotówka przekłada się na komfort i bezpieczeństwo. Z drugiej strony, wiele osób obawia się, że kupując używany samochód może spotkać się z nadużyciem ze strony sprzedawcy. Właśnie z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest zakup ze sprawdzonych źródeł. Przykładem jest platforma Car&More, która oferuje finansowanie aut tylko do autoryzowanych dealerów. Kupując samochody używane w Car&More, masz gwarancję, że pojazd jest w pełni sprawny.

Bezpieczeństwo i elastyczność: zalety finansowania BMW używanych

Jeżeli chcesz jeździć najwyższej jakości samochodem niemieckiej produkcji, ale masz wątpliwość w kwestii uczciwości sprzedawców prywatnych, właściwą alternatywą może być skorzystanie z usług platformy leasingowej, takiej jak Car&More. Na czym polega finansowanie samochodów używanych? Zamiast płacić całą sumę od razu, zawierasz umowę leasingową, dzięki której korzystasz z auta, płacąc jedynie opłatę wstępną i miesięczne raty. Po jej zakończeniu albo wykupujesz samochód po wcześniej ustalonej cenie, albo wymieniasz go na nowy model. Wybierz leasing BMW używanych w Car&More i załatw wszystkie formalności bez wychodzenia z domu!

*https://worldpopulationreview.com/country-rankings/car-production-by-country

Visited 54 times, 1 visit(s) today
Zamknij