Napisane przez 7:50 pm Świętochłowice

Świętochłowice: Dobijał się do ex, został zatrzymany za narkotyki

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali 43-letniego mieszkańca Zabrza, który był poszukiwany za posiadanie narkotyków. Zatrzymanie miało miejsce po tym, jak mężczyzna został zauważony, gdy dobijał się do drzwi swojej byłej partnerki. Pomimo próby ucieczki, szybko został schwytany przez patrole policji.

Incydent rozpoczął się we wtorek w nocy, kiedy to dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, której były partner usiłował wedrzeć się do jej mieszkania. Choć mężczyzna zdążył uciec przed przybyciem patrolu, policjanci nie zrezygnowali z poszukiwań.

Dzięki szczegółowemu rysopisowi podanemu przez zgłaszającą, funkcjonariusze patrolujący okolicę zauważyli mężczyznę jadącego na rowerze, którego wygląd odpowiadał poszukiwanemu. Po zatrzymaniu i sprawdzeniu w bazach danych, okazało się, że 43-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Mysłowicach z powodu wcześniej wydanego wyroku pozbawienia wolności.

Mężczyzna został umieszczony w areszcie, gdzie oczekuje na dalsze postępowanie. Jego próba kontaktu z byłą partnerką nie tylko spowodowała lęk i niepokój, ale również przyspieszyła jego zatrzymanie. Ta sytuacja jest przypomnieniem o skuteczności policyjnych działań oraz o konieczności poszanowania prawa i porządku publicznego.

źródło: Policja

Visited 48 times, 1 visit(s) today
Zamknij