Napisane przez 8:28 pm Ważne w mieście

Targi Pracy i Technologii na Politechnice Śląskiej

targi-pracy-wiosna-2023-1080x1080-1

Na Politechnice Śląskiej już po raz 29. odbywają się Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności. Wydarzenie to jest poświęcone kandydatom z akademickiego środowiska, w tym studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej, innych uczelni oraz uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze kierunku edukacyjnego i zawodowego.

Targi, które odbywają się online, trwają do 20 marca pod adresem https://targipracypolsl.webexpo.pl. W dniu 20 marca odbędą się również w trybie stacjonarnym w godzinach 9:00-15:00 w hali „Nowa” Ośrodka Sportu PŚ przy ulicy Kaszubskiej 28 w Gliwicach.

Podczas wydarzenia będą obecni przedsiębiorcy szukający pracowników, a także instytucje rynku pracy, takie jak urzędy pracy, młodzieżowe biura pracy, biura karier, centra technologiczne i przedsiębiorczości. Organizacje studenckie, koła naukowe i instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką zaprezentują również swoją ofertę. Będą tam także organizacje i stowarzyszenia udzielające wsparcia osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji życiowej.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie https://events.polsl.pl/targipracy/.

źródło: UM Zabrze

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij