Napisane przez 5:26 pm Ciekawostki • One Comment

Zapiekanki „z ogórem czy bez” Zabrze

Zapiekanka Z ogórem czy bez Zabrze

Zapiekanka Z ogórem czy bez Zabrze

Zapiekanka Z ogórem czy bez? Zabrze – adres, ulica, godziny otwarcia

 

adres:
Wolności 269, 41-800 Zabrze

godziny otwarcia
poniedziałek – 10:00–22:00
wtorek – 10:00–22:00
środa – 10:00–22:00
czwartek – 10:00–22:00
piątek – 10:00–22:00
sobota – 10:00–22:00
niedziela – 13:00–22:00

Telefon:
505 171 916

Wśród miłośników kulinariów z Zabrza zyskuje na popularności niewielki lokal, specjalizujący się w wyjątkowych zapiekankach. Oferując bogatą ofertę, miejsce to szybko zdobyło uznanie nie tylko mieszkańców, ale również osób przejezdnych, którzy przemierzają ulicę Zabrze. Hasło „Z ogórem czy bez?” przyciąga klientów swoją prostotą, a także jakością i świeżością składników. Pierwszy lokal powstał w Katowicach, na ul. Mariackiej. Następnie z powodzeniem zaczął funkcjonować również w innych miastach, takich jak Bielsko-Biała, Gliwice czy właśnie Zabrze, co zaowocowało umieszczeniem go w prestiżowym rankingu „9 rzeczy, których koniecznie trzeba doświadczyć będąc w Katowicach”.

Właściciele „Z ogórem czy bez?” szybko zrozumieli, że zyskali popularność i postanowili podjąć działania, by dalej rozwijać swoją koncepcję. Otwarcie kolejnych punktów to tylko jeden z kroków, jakie podjęli, zdecydowali się również na ekspansję w formie oferowania franczyzy. Cechą wyróżniającą ofertę tego miejsca na tle konkurencji jest bogata oferta aż jedenastu sosów oraz prawdziwy ser. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane, a zapiekanki przygotowywane są na chrupiących bagietkach pochodzących z lokalnych piekarni.

Wizyta w „Z ogórem czy bez?” w Zabrzu to prawdziwe doświadczenie kulinarne, które zachwyci każdego miłośnika zapiekanek. Miejsce to oferuje nie tylko wyjątkowe połączenie smaków, ale także atmosferę, która sprawia, że chce się tam wracać. Dlatego też warto odwiedzić „Z ogórem czy bez?” będąc w Zabrzu lub innych miastach, gdzie działają ich filie. To idealne miejsce dla osób szukających oryginalnych smaków i wyjątkowych doznań kulinarnej przyjemności.

Visited 74 times, 1 visit(s) today
Zamknij