Napisane przez 8:42 am Górnik Zabrze, Sport • One Comment

Co się stało w Górniku Zabrze? Koniec współpracy!

górnik zabrze

Prezes Górnika Zabrze — Arkadiusz Szymanek — w najbliższych dniach pożegna się z Górnikiem. Według nieoficjalnych źródeł wiadomo, że chodzi o wyczerpanie możliwości współpracy z Urzędem Miasta. O co chodzi w tej całej sprawie?

Od wczoraj możemy zaobserwować dość nerwową sytuację z Górnik Zabrze. Co prawda,  prezes Arkadiusz Szymaniak ma kontrakt do końca sezonu, ale nieoficjalne źródła podają, że nie zostanie on przedłużony.  Czy to już ostateczna decyzja? Zdaje się, że są pewne rozbieżności w tej sprawie.

 

 

Przypominamy, że 31 stycznia 2022 roku, Rada Nadzorcza powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Górnika Zabrze, Arkadiusza Szymanka. Prezes Szymanek jest wykładowcą akademickim, profesorem Politechniki Częstochowskiej, członkiem Prezydium Podokręgu Częstochowa oraz zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

– Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Nadzorczej i właścicielowi Górnika za powołanie na tą zaszczytną funkcję. Górnik Zabrze to wielka historia i odpowiedzialność. Będę starał się spełnić oczekiwania wszystkich Państwa zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i sportowym – mówił wówczas w dniu nominacji nowy Prezes Górnika.

 

My czekamy na oficjalne stanowisko i mamy nadzieję, że rozmowy pomiędzy Urzędem Miasta, a Prezesem Górnika okażą się owocne. Trzymamy kciuki!

 

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Zamknij