Napisane przez 7:23 pm Gliwice

Emocjonująca Gala The Warriors MMA 2 w Rudzie Śląskiej 09.12.2023

Jak podaje portal rudzianin.pl w najbliższą sobotę, o godzinie 19:00, w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej Halembie odbędzie się druga edycja Gali The Warriors MMA. Wydarzenie to zapowiada się jako pełne emocji, z dwunastoma walkami, w których doświadczeni zawodnicy zmierzą się w klasycznej formule MMA.

Wśród zaplanowanych pojedynków, walką wieczoru będzie starcie Serba Adnana Alića z Patrykiem Kowollem. Alić, weteran MMA, ma na swoim koncie 14 zwycięstw i 38 porażek, podczas gdy Kowoll (7-25) znany jest ze swoich umiejętności bokserskich. Zapowiada się zacięta walka, szczególnie w stójce.

Innym emocjonującym starciem będzie pojedynek Krzysztofa Pytloka z Adrianem Matysiakiem. Obaj zawodnicy mają na razie rekord 0-1-0, co sprawia, że ich szanse są wyrównane. Pytlok, znany jako „wściekły Hanys”, jest pełen determinacji do zwycięstwa.

Organizatorzy zapewniają, że gala będzie pełna napięcia i emocji, a fani MMA będą mogli śledzić zmagania zawodników na żywo. Bilety na Galę są dostępne u zawodników, pod numerem telefonu 660296930 oraz w wybranych punktach sprzedaży.

To wydarzenie to świetna okazja dla miłośników sportów walki, by zobaczyć na żywo zacięte pojedynki i poczuć atmosferę prawdziwej gali MMA.

źródło: rudzianin.pl / The Warriors MMA

Visited 335 times, 1 visit(s) today
Zamknij