Napisane przez 7:27 pm Ruda Śląska

Ruda Śląska: Zatrzymanie poszukiwanego w pociągu

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 26-letniego mężczyznę, poszukiwanego trzema listami gończymi i prokuratorskim zarządzeniem. Zatrzymany, wracający z Holandii na święta do rodziny, został zaskoczony przez policjantów na dworcu w Gliwicach i zatrzymany w pociągu.

Policjanci z rudzkiej komendy, odpowiedzialni za poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, otrzymali listy gończe nakazujące zatrzymanie mężczyzny. Po kilku tygodniach ustalili, że poszukiwany przebywa w Holandii i planuje powrót do Polski na święta. Policjanci zorganizowali zasadzkę na dworcu w Gliwicach, gdzie zatrzymali mężczyznę w tłumie ludzi przesiadających się pomiędzy pociągami.

Zatrzymany, mający świadomość możliwości zatrzymania, stwierdził, że spodziewał się wizyty policjantów. Teraz, zamiast spędzić święta z rodziną, 26-latek będzie odbywał wyroki zasądzone przez rudzki sąd w więzieniu. To zdarzenie pokazuje skuteczność działań policji w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

źródło: policja ruda śląska

Visited 64 times, 1 visit(s) today
Zamknij