Napisane przez 6:04 pm Pozostałe, Restauracje Zabrze

Restauracja U Kelnerów Zabrze – Plac Warszawski

U Kelnerów Zabrze

U Kelnerów Zabrze

W samym sercu Zabrza, znajduje się restauracja o nazwie „U Kelnerów”, która zaczęła swoją działalność 17 października 2021 roku. To nie tylko miejsce, gdzie podniebienie może doznać niezapomnianych doznań kulinarnych, ale także prawdziwa uczta dla zmysłów i pasja zawodowych kelnerów, którzy są twórcami tego wyjątkowego miejsca.
Restauracja „U Kelnerów” to prawdziwa oaza dla miłośników finezji kulinarnej. Już od pierwszych kroków wchodząc przez drzwi, goście są wciągani w niepowtarzalny klimat. Wnętrze utrzymane jest w stonowanych, ciepłych tonacjach, które tworzą przytulną atmosferę sprzyjającą zarówno romantycznym kolacjom, jak i spotkaniom biznesowym.

U Kelnerów Zabrze - Pizza

„U kelnerów” to nie tylko doskonała kuchnia, ale również personel. Kelnerzy, którzy tworzą to miejsce, to prawdziwi artyści obsługi, Ich profesjonalizm i pasja do tego, co robią, sprawiają, że każde odwiedziny stają się wyjątkowe i niezapomniane. Z dumą prezentują dania, opowiadają o nich i starają się zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta gości. O czym świadczy średnia opinii na google 4.9 przy ponad 1600 opiniach.

Oprócz serwowanych dań z kuchni, które stanowią serce menu restauracji „U Kelnerów”, to magiczne miejsce oferuje także coś wyjątkowego dla miłośników włoskiej kuchni – prawdziwą włoską pizzę z pieca opalanego drewnem. Ta dodatkowa atrakcja nie tylko urozmaica menu, ale także przyciąga uwagę smakoszy z różnych zakątków miasta i poza jego granicami.

Restauracja została wyróżniona w przewodniku Poland 100 Best Restaurants, otrzymując nagrodę 3 widelców, tym samym znalazła się w setce najlepszych restauracji w Polsce.

To wielkie osiągnięcie dla restauracji „U Kelnerów”, które jest dowodem na doskonałą jakość, pasję oraz zaangażowanie, jakie wkładają w tworzenie niezapomnianych doznań kulinarnych dla swoich gości. Przewodnik „Poland 100 Best Restaurants” cieszy się renomą i szacunkiem w środowisku kulinarnej krytyki, co czyni to wyróżnienie jeszcze bardziej prestiżowym.
Otrzymanie nagrody 3 widelców i znalezienie się w gronie 100 najlepszych restauracji w Polsce to potwierdzenie wysokiego poziomu kulinarnego i obsługi oferowanej przez „U Kelnerów”. To nie tylko wyróżnienie dla restauracji jako całości, ale także dla całego zespołu kucharzy, kelnerów i pracowników, którzy codziennie pracują nad zapewnieniem gościom świetnego jedzenia i wspaniałej obsługi.

Restauracja posiada dwie sale, które pomieszczą po ok. 35 osób, dodatkowo sala przy wejściu mieszcząca łącznie ok. 20 osób oraz dwa ogródki – jeden przed lokalem oraz drugi wewnątrz budynku.

W okresie letnim jesteśmy w stanie przyjąć ok. 150 gości.

Restauracja nie oferuje dostawy, możliwy tylko odbiór osobisty, po uprzednim zamówieniu.

U Kelnerów Zabrze – Menu

U Kelnerów Zabrze - Menu

U Kelnerów Zabrze - Menu Pizza Desery

 

Facebook: https://www.facebook.com/restauracjaukelnerow

Instagram: https://www.instagram.com/u_kelnerow/?fbclid=IwAR3UKMsBzcRTGL96-7KyBWLDQj0Ya98h9oJRnnxnV_Tgq-8rGz7eiVdh5SU

Strona WWW: https://ukelnerow.metro.rest/?lang=pl

Telefon kontaktowy do restauracji 32 724 47 87

Telefon kontaktowy w sprawie organizacji imprez 533 141 109

Zapraszamy wszystkich miłośników włoskiej, śląskiej i trochę zwariowanej kuchni w najlepszym wydaniu do Kelnerów na Plac warszawski 5 w Zabrzu.


Visited 900 times, 1 visit(s) today
Zamknij