Napisane przez 7:18 pm Ruda Śląska

Ruda Śląska: Nietypowe ukrycie poszukiwanego

W Rudzie Śląskiej policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który ukrył się w nietypowym miejscu – pomiędzy workami z węglem w piwnicy. Zespół rudzkiej komendy, specjalizujący się w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, przeprowadził obserwację kilku miejsc, w których mógł przebywać poszukiwany.

Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań, gdzie początkowo domownik zaprzeczał jego obecności. Policjanci, nie dając wiary zapewnieniom, przeszukali mieszkanie i odkryli poszukiwanego w piwnicy, ukrytego pomiędzy workami z węglem. Zatrzymany był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu, gdzie miał odbyć karę zastępczą za niezapłacone grzywny. Po zatrzymaniu szybko zorganizował wymagane pieniądze, które wcześniej przez kilka miesięcy nie wpłacał.

Ten przypadek pokazuje, że unikanie zapłaty grzywny może skutkować poważniejszymi konsekwencjami, w tym karą pozbawienia wolności. Policjanci z rudzkiej komendy podkreślają, że nie można liczyć na pobłażliwość i zapomnienie w przypadku nieuregulowanych zobowiązań finansowych.

źródło: policja ruda śląska

Visited 45 times, 1 visit(s) today
Zamknij