Koncert Dawid Podsiadło Zabrze 2023, bilety – „Przed i Po” Tour

dawid podsiadlo zabrze koncert 2023

„Zaczęliśmy tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc. Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę. Nazywa się Przed i Po. Zapraszamy.” – Dawid Podsiadło. W Zabrzu artysta wystąpi w sobotę, 15 kwietnia 2023, godz. 19:00, w Domu Muzyki i Tańca.

Płyta „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadły była promowana trasą koncertową „Leśna muzyka”. Fani mogli cieszyć się akustycznymi wykonaniami jego muzyki przez artystę w kameralnej atmosferze. Niewątpliwie Dawid tęskni za tymi emocjonującymi chwilami z publicznością. Dawid Podsiadło swoją trasą koncertową „Przed i Po”” chce przywrócić naturalne, akustyczne brzmienie swojej muzyki. Koncerty będą nastawione na bardziej intymną, siedzącą atmosferę niż na stojąco.

W 2023 roku Dawid Podsiadło odwiedzi 12 miast w Polsce, występując na żywo. Wśród tych miast jest zaplanowany koncert w DMiT Zabrze.

Koncert Dawid Podsiadło – Zabrze 2023 – termin – kiedy koncert

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia! 15 kwietnia 2023 roku Dawid Podsiadło zagra koncert na żywo w Zabrzu. To z pewnością będzie niesamowita noc muzyczna, której nie będziecie chcieli przegapić. Zaznaczcie więc w swoich kalendarzach i przygotujcie się na wieczór pełen wspaniałej muzyki i rozrywki.

sobota, 25 marca 2023, godz. 20:00

Koncert Dawid Podsiadło – Zabrze 2023 – gdzie – miejsce koncertu

Dawid Podsiadło zagra w Zabrzu w 2023 roku! Koncert odbędzie się w DMiT Zabrze, centrum kulturalno-eventowym zlokalizowanym w samym sercu miasta. Ten koncert będzie świetną okazją dla fanów Dawida Podsiadły do obcowania z jego muzyką na żywo. DMiT Zabrze słynie z doskonałej akustyki i nowoczesnego wyposażenia, dzięki czemu jest idealnym miejscem na występy na żywo. Jesteśmy pewni, że dla każdego uczestnika będzie to niezapomniane przeżycie!

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
Zabrze ul. Gen. de Gaulle’a 17

Koncert Dawid Podsiadło – Zabrze 2023 – bilety

Przygotuj się na najlepsze wrażenia koncertowe roku! Polski piosenkarz i autor tekstów Dawid Podsiadło zabierze swój koncert do Zabrza w 2023 roku. Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby zobaczyć na żywo jednego z najlepszych polskich artystów na koncercie. Zdobądź bilety online już teraz i bądź częścią publiczności tego niezapomnianego wydarzenia. Pospiesz się, bilety szybko się rozchodzą!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kaśka Sochacka ZABRZE

Koncert Kaśka Sochacka – Zabrze 2023 – bilety

Mamy przyjemność ogłosić zbliżającą się Wiosenną Trasę Koncertową Kaśki Sochackiej; rozpocznie się w marcu, a zakończy w maju 2023. Odwiedzimy filharmonie, teatry i domy kultury na imprezy siedzące, ale nie zabraknie też koncertów na stojąco w większych miastach. W Zabrzu Kasia Sochacka pojawi się 25 marca 2023r. Kaśka i jej utalentowana grupa muzyków wykonają popularne […]

czytaj więcej
FastLove - A Tribute to George Michael

FastLove – A Tribute to George Michael Zabrze – Koncert, bilety

Fast Love – A Tribute to George Michael – Nie przegap uznanego hołdu dla globalnej supergwiazdy. Już w tym roku, dokładnie 08.03.2023, w Zabrzu odbędzie się koncert, który pierwotnie miał się odbyć 26.04.2022 r. Fastlove zawiera profesjonalną obsadę śpiewaków, tancerzy, pełny zespół i niesamowitego Andrew Browninga jako George’a Michaela, aby stworzyć autentyczny dźwięk i oszałamiające […]

czytaj więcej
Queen symfonicznie 2023 Zabrze

Koncert Queen symfonicznie 2023 Zabrze – Bilety

Projekt QUEEN Symphonic obejmuje dwie godziny hipnotyzującej muzyki i jest podzielony na dwie sekcje z najbardziej pamiętnymi kompozycjami Queen. To doskonały sposób, aby fani mogli cieszyć się najlepszymi utworami swojego ulubionego zespołu. Queen przeżywa obecnie renesans, a muzyczna spuścizna zespołu została przerobiona na wiele różnych sposobów. Na zakończenie występu solista wkracza na scenę i zachwyca […]

czytaj więcej